Blog

Odpalamy bloga z know-how o procesach biznesowych

Odpalamy bloga z know-how o procesach biznesowych

Z nieskrywaną radością ogłaszamy wszem i wobec, że ruszamy oficjalnie z naszym blogiem poświęconym zagadnieniom Business Process Management, workflow, obiegowi dokumentów i zadań (…i wszystkim pozostałym synonimom)…oraz optymalizacji pracy w firmach.

Dla kogo?

Blog jest dedykowany zarówno dla odbiorcy biznesowego jak i technicznego. Po naszej stronie będą go także tworzyli techniczni i biznesowi autorzy wpisów, przez co każdy będzie mógł tu znaleźć coś dla siebie.

Kto pisze?

…jest niewiele osób w Polsce, które mają tyle doświadczeń w zakresie procesów biznesowych, co nasz zespół. (Ja nawet osobiście specjalizuję się w grach planszowych rozwijających odpowiednie umiejętności w tym obszarze). Dlatego postanowiliśmy się ujawnić z naszą wiedzą i praktyką na szeroką skalę. Prawda jest taka, że pomimo aktywnej działalności, niezliczonej liczby spotkań biznesowych (mniej i bardziej formalnych), pojawianiu się na konferencjach i seminariach w rolach prelegentów oraz działalności networking’owej, nie jesteśmy w stanie dotrzeć z przesłaniem do tak szerokiego grona zainteresowanych odbiorców jak właśnie za pośrednictwem Internetu. Liczymy na to, że nasz blog pomoże rozwiać wątpliwości, rozbudzi pasję do wszechobecnego wdrażania i nieustającej optymalizacji procesów biznesowych oraz zainspiruje Was do kolejnych ciekawych projektów w Waszych firmach.

Co w tym unikalnego?

…możecie pod każdym postem wpisać swój komentarz czy zapytanie, na które Wam odpowiemy. Ten blog to kolejny kanał kontaktu z nami w celach doradczych… nie uwierzycie ile na co dzień prowadzimy rozmów, podczas których niezobowiązująco podpowiadamy właściwe rozwiązania.  Wasze wpisy nie będą nigdzie publikowane. Jesteśmy dyskretni i odpowiadamy bezpośrednio na Wasz e-mail. Jeśli zauważymy, że pytania lub problemy będą się powtarzały, wówczas opublikujemy na ten temat wpis. Tym sposobem nie tylko uzyskacie odpowiedzi na Wasze indywidualne kwestie, ale także będziecie współtworzyć tego bloga  (A tak na marginesie, każdy Wasz komentarz rozpoczyna u nas automatycznie proces biznesowy odpowiedzi na bloga i rejestracji tematyki problemu w raporcie żeby zarejestrować moment, w którym osiągamy warunek dla publikacji wpisu – także, jak widzicie, nie jesteśmy do końca normalni).

Czytajcie nas, oglądajcie nasze video-blogi, piszcie do nas!!!

Zatem, odpalamy nasz proces!

zespół e-MSI

www.e-msi.pl

Error: Contact form not found.

  Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez e-MSI Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, KRS 0000387940, w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego. Więcej informacji w polityce prywatności.


  *Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

   Opisz procesy, które chcesz zdigitalizować.   Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez e-MSI Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, KRS 0000387940, w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego. Więcej informacji: https://e-msi.pl/polityka-prywatnosci


   * Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe