Blog

Nowoczesne formularze dla wszystkich kroków użytkownika i rozszerzone funkcje procesów – Wersja 2024.2 (STS)

Nowoczesne formularze dla wszystkich kroków użytkownika i rozszerzone funkcje procesów - Wersja 2024.2 (STS)

Z drugą premierą w tym roku wszystkie kroki użytkownika w procesie mogą być teraz projektowane za pomocą nowego kreatora formularzy. Ponadto Wersja 2024.2 (STS) zaskoczy projektantów procesów wieloma ulepszeniami funkcjonalnymi do tworzenia i łączenia procesów.

Poznaj najważniejsze nowe funkcje w skrócie.

Nowoczesne formularze dostępne teraz dla wszystkich kroków użytkownika

nowoczesne formularze 2
Wersja 2024.2 (STS)

Po wprowadzeniu nowoczesnych formularzy dla publicznych kroków startowych w Wersji 2024.1 (LTS), są one teraz rozszerzane na wszystkie kroki użytkownika w nowym wydaniu. Ponadto obsługiwane są dalsze funkcje API JavaScript, co przybliża zakres funkcjonalny API JavaScript do klasycznych formularzy. Projektanci procesów mogą teraz wyposażyć wszystkie kroki użytkownika w procesie w nowoczesne formularze. Aby zminimalizować błędne wpisy użytkowników, wpisy w polach tekstowych i dziesiętnych mogą być teraz sprawdzane pod kątem minimalnej i maksymalnej długości oraz wielkości. W przypadku niepowodzenia walidacji użytkownik otrzymuje komunikat o błędzie pod polem wprowadzania. Dzięki temu użytkownik od razu widzi, jak poprawić wpis.

Wiele ulepszeń funkcjonalnych do tworzenia i łączenia procesów

Wraz z Wersją 2024.2 (STS), projektanci procesów mogą oczekiwać licznych ulepszeń funkcjonalnych, które sprawiają, że tworzenie i łączenie procesów jest jeszcze łatwiejsze.

Aktywność systemowa może być używana do automatycznego uruchamiania innych procesów w tej samej instalacji JobRouter®. Pozwala to projektantom procesów na tworzenie nowych procesów zgodnie z zasadą low-code. Złożone instrukcje SQL, skrypty PHP i konfiguracje JobStart nie są już konieczne. Na przykład, jeśli w procesie weryfikacji faktur zostaną zidentyfikowane nowe dane bankowe, może to uruchomić proces utrzymania danych podstawowych nawet przed zakończeniem procesu.

nowoczesne formularze
wersja 2024.2 (STS) GIT

JobMind Cloud analizuje, czy dostarczone dane podstawowe są jakościowo odpowiednie do wyszukiwania numeru dostawcy i klienta. Odpowiedniość jest wyświetlana w przeglądzie statusu JobMind Cloud niezależnie od rzeczywistego wyszukiwania. Przegląd kroków pokazuje zwięzły widok, które kroki były wymagane podczas wyszukiwania numerów dostawców lub klientów.

Integracja z Git została dalej rozszerzona i teraz obsługuje dynamiczne nazwy gałęzi. Oznacza to, że wersja procesu JobRouter® może być przypisana do określonej gałęzi, a kod będzie odpowiednio wersjonowany.

Wysyłanie e-maili z aktywności systemowych w układzie JobRouter®

Nowoczesne formularze dla wszystkich kroków użytkownika i rozszerzone funkcje procesów - Wersja 2024.2 (STS)

Nowy układ e-maili oparty jest na formacie MJML. Oznacza to, że e-maile są responsywne i optymalnie wyświetlane w popularnych klientach poczty elektronicznej oraz na urządzeniach mobilnych. Wraz z Wersją 2024.2, e-maile z aktywności systemowych mogą być również wysyłane w układzie JobRouter®. Są one estetycznie atrakcyjne i zaprojektowane w kolorystyce JobRouter®. Jeśli nowy układ nie jest pożądany, ponieważ e-maile zostały już zaprojektowane w HTML przez samych projektantów procesów, jego zastosowanie można dezaktywować indywidualnie dla konkretnych e-maili.

Error: Contact form not found.

  Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez e-MSI Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, KRS 0000387940, w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego. Więcej informacji w polityce prywatności.


  *Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

   Opisz procesy, które chcesz zdigitalizować.   Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez e-MSI Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, KRS 0000387940, w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego. Więcej informacji: https://e-msi.pl/polityka-prywatnosci


   * Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe