Globalny dostawca rozwiązań cyfrowych

Jesteśmy częścią międzynarodowej sieci JobRouter AG, globalnego, dostawcy rozwiązań do cyfrowej transformacji firm i producenta międzysektorowej platformy digitalizacji low-code do automatyzacji procesów dla firm każdej wielkości.

 

Interfejs-JobRouter

Kim jesteśmy?

e-MSI od ponad 12 działa na rynku IT, dostarczając swoim klientom kompleksowe rozwiązania z zakresu zarządzania procesami biznesowymi (BPM). Wspieramy przedsiębiorstwa oraz instytucje w ich technologicznej transformacji, przyczyniając się do wzrostu sukcesu naszych klientów oraz zapewniając im konkurencyjną przewagę na rynku.

 

Główne produkty

Od momentu powstania w 2011 roku firma zyskaliśmy uznanie i zdobyliśmy stabilną pozycję na polskim rynku. Obecnie jesteśmy wyłącznym dystrybutorem systemu JobRouter w Polsce, jednym z liderów w realizacji projektów JobRouter oraz jedynym nie niemieckojęzycznym Premium Partnerem JobRouter AG na świecie.

 

Dostarczamy również własne rozwiązania, w tym m.in. system IDR (Intelligent Data Recognition) – oprogramowania do automatycznej interpretacji treści dokumentów. Od kilku lat rozszerzamy naszą działalność na rynkach zagranicznych, przede wszystkim na Bliskim Wschodzie, krajach bałtyckich i Skandynawii.

 

Wykonane realizacje

Propozycja partnerstwa

 

Jako wyłączny dystrybutor platformy JobRouter na terenie Polski, Litwy, Łotwy, Estonii, Skandynawii, Izraela oraz Zjednoczonych Emiratów Arabskich, rozwijamy partnerstwo oparte na jasnych relacjach biznesowych oraz przejrzystych zasadach współpracy.

 

Dzięki współpracy z e-MSI nasi partnerzy mają możliwość m.in.:

 

dostarczać kompleksowe usługi dla swoich klientów

realizować wdrożenia w oparciu o nowoczesną platformę low-code

rozwijać portfel własnych i klientów

rozszerzać portfolio usług

budować pasywny przychód w oparciu o polecenia klientów

Partnerstwo – modele

 

Cenimy sobie różnorodność i jesteśmy otwarci na różne formy współpracy partnerskiej. Zobacz, do którego modelu naszej współpracy Ci najbliżej. Jeśli potrzebujesz indywidualnych rozwiązań tylko dla Ciebie, to poszukajmy ich razem.

 

Twoi klienci szukają rozwiązań technologicznych najwyższej jakości a nasze produkty są odpowiedzią na ich zapotrzebowanie? Zostań naszym Referral Partnerem. Założeniem tego partnerstwa jest pozyskiwanie nowych, potencjalnych klientów zainteresowanych wdrożeniem oferowanego przez nas rozwiązania. Po stronie Partnera Referral pozostaje dostarczenie kontaktu do zainteresowanego klienta. Wszelkie pozostałe działania, w tym handlowe, realizowane są przez e-MSI, a partner zyskuje stabilny pasywny przychód od wartości kontraktu.

 

Szukasz możliwości sprzedaży oprogramowania pod własną marką oraz trwałego źródła dochodu z profesjonalnych usług związanych z rozwiązywaniem problemów dotyczących procesów biznesowych Twoich klientów?

W tym modelu partnerstwa oferujemy Partnerom naszą wiedzę, doświadczenie oraz materiały pozwalające na samodzielne przeprowadzanie procesu handlowego. Po zamknięciu etapu sprzedaży, działania związane z realizacją projektu, zapewnieniem usług serwisowych oraz opieką posprzedażową realizowane są przez e-MSI.

 

Szukasz partnera w transformacji cyfrowej, którego rozwiązania BPM idealnie pasują do Twojej firmy i mogą wykorzystać fundament, który tworzysz od lat? Chcesz rozszerzyć portfolio swoich produktów i wdrażać system JobRouter oraz IDR, wykorzystując potencjał swojego zespołu? Jako Implementation Partner kompleksowo zrealizujesz projekty dla swoich klientów (proces handlowy, wdrożenie, usługi supportowe).

My zapewnimy Tobie niezbędne narzędzia oraz szkolenia w zakresie implementacji systemu, dostęp do portalu bazy wiedzy oraz materiały marketingowe, które wesprą Twój biznes.

 

Dostarczasz technologię czy systemy, które świetnie komponują się w systemami workflow/BPM/DMS? Nasze wieloletnie doświadczenia wskazuje, że współpraca pomiędzy partnerami technologicznymi dostarczającymi różnej klasy rozwiązania zapewnia możliwość dostarczenia do klienta pełnego i kompleksowego rozwiązania.

Nasze systemy dopasowują się do każdego środowiska IT i często jest integrowana z różnymi systemami dziedzinowymi, aby w pełni zaadresować potrzeby klienta końcowego w ramach danego projektu.

 

Partnerstwo – z kim współpracujemy?

 

Sieć naszych partnerów już dziś tworzą firmy o uznanych markach i pozycji na rynku. Jesteśmy pewni, że warto do nich dołączyć.


Nasi kluczowi partnerzy:

  Optisoft

 

Dostawcy rozwiązań i systemów klasy np. ERP/WMS

Firmy wdrażające systemy IT, w tym systemy ERP

Integratorzy rozwiązań IT

Dostawcy Hardware`u

Dostawcy sprzętu drukującego, druku podążającego

Dostawcy rozwiązań lead-generation

Co oferujemy

 

Nasza propozycja partnerstwa to także propozycja realnego wsparcia Twoich działań i dostarczenia narzędzi, żebyś mógł sprawnie poruszać się w ekosystemie proponowanych rozwiązań.

 

Jasne zasady współpracy – przejrzysty system prowizyjny, rozliczany na zasadzie ustalonego % Twojego przychodu wygenerowanego przez Partnera.

 

Dostęp do demo – nielimitowany dostęp do wersji demonstracyjnej systemu, służący prezentacji produktu podczas spotkań z potencjalnymi klientami.

 

Wsparcie sprzedażowe i marketingowe – oferujemy pełne wdrożenie sprzedażowe oraz produktowe. Dla naszych Partnerów przygotowaliśmy specjalne szkolenia podczas których mają możliwość pełnego zapoznania się z oferowanym systemem, najbardziej optymalnym sposobem jego prezentacji czy jego wyceny. Ponadto oferujemy dostęp do materiałów marketingowych, zarówno w wersji polsko jak i anglojęzycznej.

 

Szkolenia w zakresie wdrożenia – pierwszym etapem naszego programu po nawiązaniu współpracy są dedykowane szkolenia przeprowadzanie przez zespół wewnętrznych konsultantów wdrożeniowych.

 

Dostęp do bazy wiedzy Producenta oprogramowania, gdzie znajdują się informacje na temat integracji, szablonów oraz dodatków JobRouter.

 

Wsparcie w trudnych wdrożeniach, integracjach – naszym Partnerom zapewniamy darmowe konsultacje oraz pełne wsparcie merytoryczne i techniczne.

 

Dlaczego JobRouter?

JobRouter® jest zaawansowaną i łatwą do zintegrowania platformą cyfrowej automatyzacji procesów. Idealnie dopasowuje się do aplikacji i środowiska Twoich klientów.

 

JobRouter® umożliwia stworzenie modelu biznesowego opartego na długotrwałych relacjach. Dzięki szerokiej gamie zastosowań liczba możliwych do wdrożenia projektów jest nieograniczona.

 

Prosty model licencyjny umożliwia precyzyjną kalkulację oraz przejrzystą strukturę kosztów, które stanowią niepodważalną wartość zarówno dla małych, średnich, jak i dużych przedsiębiorstw.

 

W ciągu trwającego kilka dni szkolenia zapoznasz się ze wszystkimi ważnymi informacjami dotyczącymi platformy JobRouter® i otrzymasz dostęp do środowiska demo.

 

Porozmawiajmy o możliwościach współpracy

Zapraszam do kontaktu

Bartosz Wicijowski
Chief Sales Officer
+48 577 992 636
bartosz.wicijowski@e-msi.pl

 

Bartosz Wicijowski kontakt

Nasze osiągnięcia

  Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez e-MSI Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, KRS 0000387940, w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego. Więcej informacji: https://e-msi.pl/polityka-prywatnosci

  Error: Contact form not found.

   Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez e-MSI Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, KRS 0000387940, w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego. Więcej informacji w polityce prywatności.


   *Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

    Opisz procesy, które chcesz zdigitalizować.    Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez e-MSI Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, KRS 0000387940, w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego. Więcej informacji: https://e-msi.pl/polityka-prywatnosci


    * Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

    Error: Contact form not found.

     Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez e-MSI Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, KRS 0000387940, w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego. Więcej informacji w polityce prywatności.


     *Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

      Opisz procesy, które chcesz zdigitalizować.      Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez e-MSI Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, KRS 0000387940, w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego. Więcej informacji: https://e-msi.pl/polityka-prywatnosci


      * Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe