Blog

Lepsze doświadczenie użytkownika dzięki bardziej intuicyjnej wersji 2024.1 systemu JobRouter®

Lepsze doświadczenie użytkownika dzięki bardziej intuicyjnej wersji 2024.1 systemu JobRouter®

Nowe funkcje wersji 2024.1 systemu JobRouter®, sprawiają, że jest on jeszcze bardziej przyjazny dla użytkownika. Same formularze, jak również kreator formularzy, zostały zmienione i mają teraz nowy wygląd. Od teraz publiczne kroki startowe, takie jak na przykład formularze na intranecie lub na własnej stronie internetowej można projektować intuicyjnie i szybko za pomocą nowego projektanta formularzy. Integracja Git została rozszerzona o centralną konfigurację i przegląd, co ułatwia administrowanie systemem. Nowa integracja z OpenAI umożliwia uzupełnienie workflow JobRouter® o użycie sztucznej inteligencji. Najważniejsze nowe funkcje wersji 2024.1 systemu JobRouter® to:

1. Nowoczesne formularze dla publicznych kroków startowych

Nowy przegląd formularzy zapewnia dodatkowe informacje, szybki dostęp do odpowiednich opcji konfiguracyjnych i funkcję wyszukiwania.

Dzięki nowemu kreatorowi, formularze mogą być projektowane intuicyjnie i efektywnie za pomocą przeciągania i upuszczania. Najczęściej używane elementy formularzy, takie jak pola tekstowe, pola wyboru i listy, są już dostępne dla tych formularzy. Można na przykład szybko i łatwo tworzyć formularze aplikacyjne, kontaktowe czy rejestracyjne. Pomocne funkcje, takie jak automatyczne generowanie ID i identyfikatorów, czynią projektowanie formularzy jeszcze łatwiejszym. 

Lepsze doświadczenie użytkownika dzięki bardziej intuicyjnej wersji 2024.1 systemu JobRouter®
Lepsze doświadczenie użytkownika dzięki bardziej intuicyjnej wersji 2024.1 systemu JobRouter®

Nowe formaty okien dialogowych upraszczają tworzenie grup wyboru. Formularze są responsywne, tj. ich rozmiar i wygląd dostosowują się do danego urządzenia końcowego. Dzięki zintegrowanym opcjom symulacji wygląd i zachowanie formularza można przetestować już podczas projektowania na różnych urządzeniach końcowych bezpośrednio w kreatorze formularzy.

2. Dalszy rozwój integracji z Git

Integracja z Git, opublikowana z wydaniem 2023.1, została rozszerzona o elementy administracyjne. Oprócz scentralizowanego zarządzania połączeniami Git, wszystkie powiązania między procesami a repozytoriami Git mogą teraz być kontrolowane i monitorowane we wszystkich procesach. W ten sposób poszukiwanie, które procesy są powiązane, z którymi repozytoriami Git, staje się zbędne. Oprócz „Github”, jako połączenia Git można teraz również wybrać dostawców Git „Gitlab” i „Azure DevOps Services”.

3. Przesyłanie wielu zdjęć do aplikacji JobRouter®

Lepsze doświadczenie użytkownika dzięki bardziej intuicyjnej wersji 2024.1 systemu JobRouter®

Procesy takie jak inspekcja budowy lub rejestrowanie wypadku pojazdu mogą wymagać przesłania kilku wcześniej wykonanych zdjęć jednym krokiem. Nowa wersja sprawia, że ​​rejestrowanie pozycji za pomocą podtabel jest jeszcze szybsze i wygodniejsze, ponieważ można wybrać kilka zdjęć z galerii jednocześnie i przesłać je do podtabeli.

4. JobStart – Wsparcie dla e-maili przez Graph

Microsoft 365 jest używany w prawie każdej firmie. Graph API działa w tle usług online Microsoftu. Oferuje to wiele nowych możliwości również dla skrzynek odbiorczych e-mail. Oprócz ustanowionych standardów IMAP i POP3, Microsoft 365 pozwala również na pobieranie e-maili za pomocą Graph API. Monitorowanie skrzynki odbiorczej dla e-maili jest teraz dostępne dla JobStart, aby uruchamiać procesy na podstawie przychodzących
e-maili.

Lepsze doświadczenie użytkownika dzięki bardziej intuicyjnej wersji 2024.1 systemu JobRouter®

5. Aktywność systemowa dla OpenAI

API OpenAI umożliwia integrację wysoko rozwiniętych modeli AI w procesach biznesowych. Dzięki nowej aktywności systemowej, komunikaty AI są teraz dostępne również w workflow. Na przykład, do analizowania danych lub generowania, uzupełniania i edytowania tekstów. Integracja jest łatwa, a z kontem OpenAI sztuczną inteligencję można wykorzystać w dowolnym procesie.

Error: Contact form not found.

  Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez e-MSI Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, KRS 0000387940, w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego. Więcej informacji w polityce prywatności.


  *Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

   Opisz procesy, które chcesz zdigitalizować.   Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez e-MSI Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, KRS 0000387940, w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego. Więcej informacji: https://e-msi.pl/polityka-prywatnosci


   * Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe