e-Tajemniczy Klient - elektroniczne zarządzanie danymi analitycznymi

eTk to system używany do prezentacji i analizy wyników badań tajemniczy klient. System dostarcza pakiet narzędzi podnoszących poziom efektywności pracy analitycznej nad wynikami badań. Narzędzia ułatwiają również kompletowanie, analizę i prezentację rezultatów, gwarantując prosty i wygodny dostęp do danych informacji.

Aplikacja tajemniczy klient udostępnia interaktywną prezentację wyników, wraz z możliwością ustawienia indywidualnych uprawnień dostępu do dedykowanych obszarów danych. E-tajemniczy klient tworzy wykresy, prezentując na przykład jak dana placówka wypada na tle konkurencji.

KORZYŚCI

  • Systemy instalowane na dysku, wiążą się z inwestowaniem pieniędzy. 
  • E-tajemniczy klient  jest systemem, którego nie trzeba instalować i inwestować w jego administrację i serwis. Z systemu można korzystać przez przeglądarkę internetową niezależnie od rodzaju urządzenia i systemu z którego dana osoba korzysta.
  • E-tajemniczy klient nie posiada limitów użytkowników lub skali badania, system jest zawsze indywidualnie dopasowywany do potrzeb klienta i istnieje możliwość rozszerzenia jego funkcji na życzenie.

 

TOP