Do pobrania

Dowiedz się więcej na temat automatyzowania firmy, systemów low-code, oferowanych produktów. Poznaj historie naszych klientów. Pobierz bezpłatne infografiki, raporty, opisy produktów i inne materiały w formacie pdf.

Raporty/broszury

Krajowy System e-Faktur

Dowiedz się co oznacza Krajowy System e-Faktur dla przedsiębiorstw i jak zintegrować ksef z wewnętrznymi systemami.

Przegląd modułów oraz zastosowań JobRouter®

Przegląd modułów  i funkcji JobRouter® oraz przykłady zastosowań procesów w praktyce. Przeczytaj o najnowszych implementacjach JobRouter® w polskich i niemieckich przedsiębiorstwach.

Platformy low-code

Poznaj możliwości platform niskokodowych! Dowiedz się co kryje się za tym pojęciem i jak wygląda korzystanie z platform low-code w praktyce.

 

 

Podpis elektroniczny

Czy podpisywanie dokumentów w sposób elektroniczny ma taką samą wartość prawną jak podpis własnoręczny?

Dowiedź się więcej o:

– rodzajach podpisów elektronicznych
– dokumentach, które nie mogą być podpisywane elektroniczne
– powiązanych regulacjach prawnych
– korzyściach ze stosowania zaawansowanego e-podpisu

Raport e-MSI -wyzwania i korzyści wdożenia sytemu

Użytkownicy JobRouter zostali zapytani o zmiany jakie nastąpiły w organizacji po wdrożeniu systemu. Na podstawie ich opinii przygotowaliśmy raport dotyczący skuteczności systemu, problemów jakie zostały dzięki niemu zwalczone, oraz najszybciej osiągniętych korzyści.

Integracja między SAP a JobRouter®

Platforma JobRouter® oferuje nie tylko łatwą digitalizację procesów, lecz także wiele możliwość integracji systemowych, w tym integrację zautomatyzowanych procesów workflow z systemem SAP. W tym dokumencie, zaprezentujemy przykłady takich wdrożeń.

Infografiki

10 Cyfrowych Procesow Biznesowych ktore uwielbiaja użytkownicy JobRouter

Jak możesz pomóc swojej firmie? Od czego zacząć automatyzację? Poznaj 10 najcześciej automatyzowanych procesów biznesowych.

5 krokow do biura bez papieru

Czy przejście na dokumenty jedynie w formie cyfrowej musi być skomplikowane? Nic bardziej mylnego. Przekonaj się!

10 złotych zasad sprawnego projektowania procesów

Sprawdź czy Twoje procesy mogą być efektywniejsze! Dowiedz się czy wykorzystujesz cały potencjał swojego modelu procesu. Poznaj 10 zasad sprawnego projektowania procesów.

Cyfryzacja księgowości

Dowiedz się jakie możliwości dla Twojej firmy otwiera cyfryzacja księgowości.

Produkty

JobRouter w chmurze

Poznaj naszą ofertę  na gotowy proces obiegu dokumentów w chmurze.  Dowiedz się więcej na temat  JobRouter abonament.

 

JobRouter Mobile

Dostęp do procesów i dokumentów z dowolnego miejsca?  Dzieki aplikacji JobRouter jest to możliwe. Poznaj  najważniejsze funkcje i możliwości  JobRouter Mobile.

 

Error: Contact form not found.

  Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez e-MSI Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, KRS 0000387940, w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego. Więcej informacji w polityce prywatności.


  *Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

   Opisz procesy, które chcesz zdigitalizować.   Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez e-MSI Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, KRS 0000387940, w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego. Więcej informacji: https://e-msi.pl/polityka-prywatnosci


   * Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe