Blog

20. rocznica JobRouter® i nowości w wersji 2023.1

20. rocznica JobRouter® i nowości w wersji 2023.1

JobRouter po raz kolejny odpowiada na potrzeby klienta.
Wraz z wydaniem nowej wersji, JobRouter® świętuje swoją 20 rocznicę. Nowa wersja wzbogacona jest w funkcje, które są odpowiedzią na potrzeby klientów i partnerów JobRouter®.

W wersji 2023.1 użytkownicy mogą teraz kopiować zasady i korzystać z integracji Git jako rozszerzenia JobSync. Wiadomości e-mail również zostały odświeżone i są bardziej czytelne. Zgodność z regulacjami jest dla nas bardzo ważna: automatyczne wylogowywanie spełnia kolejny punkt zarządzania sesją określony przez Federalny Urząd ds. Bezpieczeństwa Informacji w Niemczech (BSI) oraz wymagania dot. bezpieczeństwa w innych krajach. W wersji tej czekają na Ciebie kolejne innowacje, takie jak kolory w kategoriach procesów, eksport wielu widoków archiwum i wsparcie dla .NET 6.0.

JobRouter® 2023.1: Najważniejsze funkcje

Najnowsza wersja JobRouter® została zaprojektowana, aby spełnić potrzeby klientów i partnerów JobRouter®.
Najważniejsze innowacje w pigułce:

 • Nowy układ dla wiadomości e-mail
 • Integracja Git dla rozwoju aplikacji wspieranych przez IDE
 • Automatyczne wylogowywanie zgodne z normą BSI
 • Kopiowanie zasad

Nowy układ dla wiadomości e-mail

Szablony maili nie zmieniały się od JobRouter® 3.0, w nowej wersji zostały całkowicie przebudowane. Nowy wygląd z poprawionym prowadzeniem użytkownika ułatwia początkowe ustawienie aplikacji internetowej JobRouter®. Kroki konfiguracji, które nie są obowiązkowe, takie jak tworzenie konfiguracji JobStart lub JobMail, są całkowicie pomijane w procesie ustawiania. Jakkolwiek, tak jak dotychczas, można je nadal skonfigurować w ustawieniach administracyjnych.

Integracja Git dla rozwoju aplikacji wspieranych przez IDE

Najbardziej pożądana funkcja w końcu trafia na platformę JobRouter®: integracja Git. To rozszerzenie pracy z kodem do zewnętrznych edytorów kodu, które są zoptymalizowane dla odpowiedniego języka programowania i oferują wiele zalet.

Nowa wersja systemu umożliwia integrację z Git do zarządzania kodem w ramach modułu JobSync. Obsługiwane są funkcje PHP i JavaScript w kreatorze procesów, a także pliki w katalogach danych i funkcji. Dzięki temu możliwa jest  synchronizacja komponentów  procesu w repozytorium i następnie zaprogramowanie kodu w wybranym przez siebie edytorze.

Dzięki integracji Git możesz zsynchronizować komponenty w repozytorium i połączyć je z wybranym edytorem, aby programować kod z zewnątrz. Integracja z Git zapewnia synchronizację zmian wprowadzanych w edytorze z repozytorium, które jest synchronizowane z Twoim środowiskiem JobRouter®.

Automatyczne wylogowywanie zgodne z normą BSI

Automatyczne wylogowanie z aplikacji JobRouter® spełnia standard BSI dla zarządzania sesją. To wspiera Twoje wymagania związane z zgodnością i zabezpieczeniami platformy, aby Twoje aplikacje były jeszcze bezpieczniejsze. W razie potrzeby nową funkcję można aktywować, a czas trwania sesji można skonfigurować globalnie. Użytkownicy otrzymują informację o pozostałym czasie trwania sesji. Czas trwania może być aktualizowany automatycznie przy każdej aktywności lub ręcznie przez użytkowników. Po upływie czasu trwania sesji następuje automatyczne wylogowanie.

Error: Contact form not found.

  Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez e-MSI Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, KRS 0000387940, w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego. Więcej informacji w polityce prywatności.


  *Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

   Opisz procesy, które chcesz zdigitalizować.   Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez e-MSI Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, KRS 0000387940, w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego. Więcej informacji: https://e-msi.pl/polityka-prywatnosci


   * Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe