Referencje i opinie

Nie ważne co my mówimy o sobie. Najważniejsze co nasi klienci mówią o nas

Dzięki wdrożeniu udało nam się skrócić czas procesowania dokumentów kosztowych. Współpraca z firmą e-MSI przebiegła bardzo dobrze. e-MSI Sp. z o.o. spełniło nasze oczekiwania w zakresie wykonanego zlecenia. Z przyjemnością rekomendujemy e-MSI Sp. z o.o. jako profesjonalistę w zakresie dostarczania usług informatycznych i obsługi klienta.

Jacek Wesołowski - Dyrektor Departamentu Informatyki, Polskie Gospodarstwo Wodne

Wdrożone rozwiązanie pozwoliło skrócić czas niezbędny do realizacji spraw klientów, poprawić jakości i spójności danych wymienianych między jednostkami administracji, zwiększyć transparentność realizowanych procesów i ich audytowalność oraz zapewniło możliwość monitorowania efektywności procesów w celu ich optymalizacji.

Kamil Rogowski - Główny Specjalista, Miasto Stołeczne Warszawa

Zlecenie zostało wykonane w sposób satysfakcjonujący. Rekomendujemy firmę e-MSI Sp. z o.o., która potwierdziła opinie rzetelnego oraz kompetentnego wykonawcy i dostawcy usług informatycznych spełniających wymagania klienta

Jacek Drwięga - Project Management Oficer, Anwim S.A.

Rekomendujemy firmę e-MSI Sp. z. o. o jako wiarygodnego i profesjonalnego dostawcę usług programistycznych.

Maciej Ziemiański - Dyrektor IT, Veolia

JobRouter® to dla nas automatyzacja procesów w całym obszarze działalności w firmie, co z kolei przekłada się na oszczędności, a tym samym większy zysk.

Piotr Andrzejewski - CEO, BKF

Error: Contact form not found.

  Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez e-MSI Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, KRS 0000387940, w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego. Więcej informacji w polityce prywatności.


  *Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

   Opisz procesy, które chcesz zdigitalizować.   Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez e-MSI Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, KRS 0000387940, w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego. Więcej informacji: https://e-msi.pl/polityka-prywatnosci


   * Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe