Automatyzacja procesów biznesowych

Platforma JobRouter® - Automatyzacja procesów metodą Low-code

Niezależna od branży platforma do cyfryzacji i automatyzacji wszystkich procesów biznesowych, danych oraz dokumentów.

Automatyzacja procesów biznesowych

Zaufali nam

Automatyzacja procesów biznesowych i szybka adaptacja do zmian są kluczem do efektywności i konkurencyjności. JobRouter® to uniwersalna i wszechstronna platforma do zarządzania procesami i przepływem pracy. Platforma umożliwia modelowanie oraz automatyzację dowolnych procesów biznesowych, wykorzystując podejście Low-code.

Niskokodowy i wydajny system do automatyzacji procesów biznesowych

Wyjątkowa siła platformy zawarta jest w jej kluczowym elemencie, którym jest JobRouter® Designer. Narzędzie umożliwia projektowanie, konfigurację i optymalizację procesów biznesowych w organizacji. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi graficznemu użytkownicy mogą tworzyć diagramy przepływu pracy, definiować role, zadania, reguły i logikę biznesową, a także projektować formularze do zbierania danych. Ten moduł JobRouter zapewnia pełną kontrolę nad procesami, pozwalając na ich dostosowanie do specyficznych potrzeb firmy. Dzięki temu użytkownicy mogą usprawnić operacje firmy, eliminując ręczne zadania i skupiając się na bardziej strategicznych działaniach. JobRouter Designer jest kluczowym narzędziem w procesie automatyzacji i optymalizacji działalności firmy.

automatyzacja-procesów-biznesowych-1

Automatyzacja nawet najbardziej złożonych procesów biznesowych z wykorzystaniem jednej platformy

automatyzacja-procesów-biznesowych-2

Nawet najbardziej specyficzne, złożone i wyrafinowane funkcje, których klient oczekuje w swoim projekcie, a których nie da się czasem ‘wyklikać’ bezpośrednio w JobRouter Designer, mogą być uzyskane przez podłączenie odpowiednich skryptów i procedur. Dla bardzo specyficznych wymagań środowisko JobRouter® Designer udostępnia możliwość programowania z
wykorzystaniem JavaScript, SQL, .Net oraz PHP – w tym wypadku jest to dostępne dla grupy administratorów, którzy posiadają odpowiednie umiejętności programistyczne.

Zrobotyzowana automatyzacja procesów biznesowych – wspierana przez JobRPA

JobRPA to rozwiązanie rozszerzające procesy JobRouter® o automatyzację robotyczną (RPA), gdzie programowe boty uczą sie i naśladują czynności manualne na podstawie zdefiniowanych reguł. Użytkownicy mogą tworzyć procesy w JobRouter® i uruchamiać boty w Automation Anywhere, co umożliwia problemową automatyzację procesów.

Automatyzacja procesów biznesowych i zarządzanie dokumentami z chmury

automatyzacja-procesów-biznesowych-3

Dzięki rozwiązaniom JobRouter® Cloud możesz korzystać z najwyższego poziomu automatyzacji procesów cyfrowych, zarządzania danymi oraz w pełni zintegrowanego, wydajnego zarządzania dokumentami z dowolnego miejsca. Możesz rozpocząć cyfryzację swojej firmy w rekordowo szybkim czasie, bez konieczności martwienia się o instalację na serwerze i konserwację.

Pełna integracja z infrastrukturą IT

JobRouter to platforma, która doskonale współpracuje z istniejącymi systemami i aplikacjami w Twojej firmie. Dzięki temu możesz osiągnąć pełną spójność i efektywność w przepływie informacji w całej organizacji. Niezależnie od tego, czy korzystasz z systemów ERP, CRM, czy innego oprogramowania, JobRouter pozwala na bezproblemową integrację. To oznacza, że dane mogą swobodnie przepływać między różnymi platformami, eliminując potrzebę ręcznego przekazywania informacji.

automatyzacja-procesów-biznesowych-4

.

Korzyści z automatyzacji procesów biznesowych

Automatyzacja procesów biznesowych przynosi szereg korzyści dla organizacji, zwiększając ich efektywność, produktywność i konkurencyjność.

 • Zwiększenie efektywności: automatyzacja eliminuje potrzebę wykonywania wielu rutynowych zadań ręcznie, co przyspiesza procesy i redukuje ryzyko błędów. Dzięki temu zasoby ludzkie są zwalniane do bardziej kreatywnych i strategicznych zadań.
 • Oszczędność czasu i kosztów: automatyzacja pozwala na szybkie i efektywne wykonanie zadań, co skraca cykle czasowe i redukuje koszty operacyjne. Zautomatyzowane procesy są także mniej podatne na błędy ludzkie, co eliminuje dodatkowe koszty związane z ich naprawą.
 • Poprawa jakości: automatyzacja procesów minimalizuje ryzyko błędów ludzkich, co przekłada się na poprawę jakości produktów i usług. Procesy zautomatyzowane są bardziej spójne i precyzyjne, co z kolei zwiększa satysfakcję klienta.
 • Szybkość reakcji na zmiany: uatomatyzacja umożliwia elastyczne dostosowywanie się do zmian w otoczeniu biznesowym. Organizacje, które są w stanie szybko modyfikować swoje procesy, mogą lepiej reagować na zmienne warunki rynkowe.
 • Poprawa łańcucha dostaw: automatyzacja procesów biznesowych pomaga w optymalizacji łańcucha dostaw poprzez szybkie przetwarzanie zamówień, monitorowanie stanów magazynowych i efektywne zarządzanie dostawami.
 • Zwiększenie skalowalności: Dzięki BPA organizacje mogą łatwo skalować swoje operacje w miarę wzrostu biznesu bez konieczności proporcjonalnego zwiększania zasobów ludzkich. To umożliwia bardziej efektywne zarządzanie dynamicznym wzrostem.
 • Zwiększenie konkurencyjności: firmy, które wprowadzają automatyzację, często są w stanie dostarczać produkty i usługi szybciej i efektywniej niż konkurencja. To z kolei przyczynia się do wzmocnienia ich pozycji na rynku.
 • Lepsze zarządzanie danymi: automatyzacja procesów biznesowych pomaga w zbieraniu, analizie i wykorzystywaniu danych w sposób bardziej spójny i efektywny. To umożliwia lepsze podejmowanie decyzji opartych na danych.
 • Zwiększenie satysfakcji pracowników: eliminacja monotonnych zadań i przekazanie ich systemom automatycznym może przyczynić się do zwiększenia satysfakcji pracowników, którzy mogą skupić się na bardziej wartościowych i satysfakcjonujących zadaniach.
Automatyzacja procesów biznesowych
Automatyzacja procesów biznesowych

Rozpocznij swoją cyfrową podróż z JobRouter®

Przekształć procesy biznesowe w cyfrowe, zautomatyzowane środowisko z JobRouter®: systemem oferującym niskokodowość, szybkość i elastyczność

Czym jest Automatyzacja procesów biznesowych?

Automatyzacja procesów biznesowych (ang. Business Process Automation, BPA) to stosowanie technologii cyfrowych w celu zastąpienia lub usprawnienia procesów biznesowych, które wcześniej wykonywane były ręcznie lub przy użyciu tradycyjnych metod. Jest to proces, w którym systemy komputerowe, oprogramowanie i narzędzia specjalistyczne są wykorzystywane do wykonywania zadań, które pierwotnie wymagały interwencji ludzkiej.

Głównym celem automatyzacji procesów biznesowych jest usprawnienie efektywności operacyjnej poprzez eliminację zbędnych kroków, redukcję czasu potrzebnego do wykonania zadań oraz minimalizację ryzyka popełnienia błędów. Poprzez automatyzację rutynowych i powtarzalnych czynności, pracownicy mogą skoncentrować się na bardziej wartościowych zadaniach wymagających kreatywności, strategii i analizy.

Automatyzacja procesów biznesowych może przyjmować różne formy, począwszy od prostych skryptów automatyzujących powtarzalne czynności po zaawansowane platformy integrujące procesy na różnych poziomach organizacji. W zależności od potrzeb i specyfiki działalności, przedsiębiorstwa mogą wybierać spośród szerokiej gamy narzędzi i rozwiązań, które najlepiej odpowiadają ich wymaganiom.

Error: Contact form not found.

  Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez e-MSI Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, KRS 0000387940, w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego. Więcej informacji w polityce prywatności.


  *Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

   Opisz procesy, które chcesz zdigitalizować.   Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez e-MSI Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, KRS 0000387940, w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego. Więcej informacji: https://e-msi.pl/polityka-prywatnosci


   * Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

   Error: Contact form not found.

    Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez e-MSI Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, KRS 0000387940, w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego. Więcej informacji w polityce prywatności.


    *Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

     Opisz procesy, które chcesz zdigitalizować.     Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez e-MSI Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, KRS 0000387940, w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego. Więcej informacji: https://e-msi.pl/polityka-prywatnosci


     * Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe