Blog

JobRouter 2023.2 (STS) – Twórz lepsze mobilne procesy workflow

JobRouter 2023.2 (STS) - Twórz lepsze mobilne procesy workflow

Źródło grafiki: www.jobrouter.com

Pierwsza wersja STS (Short Term Support) w tym roku skupia się na aplikacji JobRouter®, która została wzbogacona o funkcje natywne oraz dodatkowe funkcje interfejsu API JavaScript. Tworząc tę wersję, zespół JobRouter ponownie przeanalizował wszystkie zebrane pomysły na nowe zastosowania i zaimplementował również nowe wartościowe funkcje dla JobArchive. Ponadto wdrożono nowy układ wiadomości e-mail wprowadzony w wersji 2023.1 do wiadomości statystycznych.

Śledzenie lokalizacji i inne aktualizacje w aplikacji JobRouter®

Nowa wersja koncentruje się na aplikacji JobRouter®. Została ona wzbogacona o nowe funkcje, które wykorzystują natywne możliwości urządzeń mobilnych, takie jak śledzenie lokalizacji i głębokie linki. Ponadto do projektanta procesów dodano dostęp do nowych interfejsów API języka JavaScript, które umożliwiają pracę z widokami podtabel.

W wielu (mobilnych) procesach możliwość określenia bieżącej lokalizacji użytkownika stanowi wartość dodaną. Na przykład podczas oględzin placu budowy, zgłoszenia wypadku lub wykonania usługi, osoba odpowiedzialna może udowodnić, że była w danym czasie obecna na budowie. W przyszłości aplikacja JobRouter będzie oferować możliwość określania i zapisywania bieżącej lokalizacji (szerokości i długości geograficznej) za pomocą funkcji JavaScript API.

Dotychczas każda osoba, która otworzyła wiadomość e-mail z JobRouter® na urządzeniu mobilnym i kliknęła link otwierający krok, była przekierowywana do przeglądarki mobilnej. Od teraz JobRouter® automatycznie wykrywa, czy aplikacja JobRouter® jest zainstalowana na urządzeniu mobilnym i w takim przypadku otwiera nowy krok w aplikacji, aby praca mogła być wykonywana jeszcze bardziej efektywnie. Ta metoda nazywa się głębokim linkowaniem: link wskazuje na aplikację, a nie na konkretne strony internetowe.

Z kolei projektanci procesów ucieszą się z nowej możliwości pokazywania i ukrywania poszczególnych pól w widokach podtabeli i aktywacji ochrony przed zapisem za pomocą interfejsu API JavaScript. Ze względu na mobilną reprezentację widoków podtabel opcja ta jest bardzo przydatna i umożliwi projektantom implementację jeszcze bardziej przyjaznych użytkownikowi procesów mobilnych.

Ulepszenia w JobArchive

Nowa wersja to również więcej funkcji w istniejącym module JobArchive, które były sugerowane przez wielu klientów i partnerów JobRouter® – otwieranie kilku dokumentów jednocześnie i rozróżnienie między „datą”, a „datą i czasem”.

Możliwość równoczesnego otwierania wielu dokumentów została wdrożona w JobRouter® globalnie, niezależnie od archiwum. Oznacza to, że teraz można wyświetlać i przeglądać wiele dokumentów jednocześnie i również rozmieszczać je obok siebie na ekranach.

Rozróżnienie między „datą” a „datą i godziną” pomaga użytkownikom archiwizować dane podczas pracy z danymi indeksowymi. Niezależnie od tego, czy szukasz, czy sortujesz dokumenty: Zapisane już godziny umożliwiają bardziej szczegółowy wgląd i przeglądanie archiwów lub listy wyników.

Dostosowanie podsumowującej wiadomości e-mail z powiadomieniem do nowego układu

Wraz z wydaniem LTS (Long Term Support) w tym roku wprowadziliśmy nowy układ wiadomości e-mail, który jest teraz stopniowo wdrażany we wszystkich szablonach wiadomości e-mail. W wersji 2023.2 e-mail ze statystykami, które każdy użytkownik może skonfigurować indywidualnie, będzie wysyłany w nowym układzie. Aby aktywować nowy układ, wiadomości e-mail w formacie HTML muszą być włączone w ustawieniach modułu JobMail.

Error: Contact form not found.

  Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez e-MSI Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, KRS 0000387940, w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego. Więcej informacji w polityce prywatności.


  *Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

   Opisz procesy, które chcesz zdigitalizować.   Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez e-MSI Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, KRS 0000387940, w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego. Więcej informacji: https://e-msi.pl/polityka-prywatnosci


   * Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe