Blog

JobRouter 2022.4

jobrouter 2022.4

W zgodzie z aktualnymi technologiami

W czwartym i  ostatnim wydaniu wersji JobRouter® w 2022 roku, wprowadzone zostały zmiany w wykorzystywanych technologiach. Wersja PHP została zaktualizowana do 8.1, która zwiększa wydajność poprzez kompilator just-in-time (JIT), która optymalizuje wykonywanie kodu PHP. . Wprowadzono również obsługę współdzielonych skrzynek e-mail w module JobStart oraz wielu tenantów w Microsoft Azure. 

Najważniejsze innowacje w skrócie:

 • Nowy wygląd instalatora JobRouter

Instalator wprowadzony w JobRouter® 3.0 został znacząco zmieniony w nowej wersji. Nowy design z ulepszonymi wskazówkami dla użytkownika upraszcza wstępną konfigurację systemu JobRouter®. Etapy instalacji, które nie są obowiązkowe, takie jak tworzenie konfiguracji JobStart lub JobMail, są całkowicie pomijane. Tak jak poprzednio, po instalacji nadal można je skonfigurować w ustawieniach administracyjnych JobRouter®.

 • Optymalizacja wydajności dzięki nowej wersji PHP 8.1

Wraz z nową wersją JobRouter® konieczne było dostosowanie wykorzystywanych technologii do najnowszych standardów. Dlatego JobRouter® 2022.4 obsługuje PHP w wersji 8.1 i korzysta z optymalizacji wydajności oraz innych ulepszeń. JobRouter® domyślnie aktualizuje się do PHP 8.1. Jakkolwiek użytkownicy powinni uważać na niestandardowe skrypty w procesach i aktywnościach systemowych wykorzystujących PHP. Podczas aktualizacji do wersji JobRouter® 2022.4 niestandardowe rozszerzenia oraz kod muszą być zgodne z PHP 8.1. Szczegółowe informacje o tym, jak dokonać aktualizacji, można znaleźć w dokumentacji.

 • Obsługa współdzielonych skrzynek pocztowych e-mail oraz połączenie z Microsoft Azure

Dostęp do współdzielonych skrzynek pocztowych dotychczas był możliwy za pomocą modułu JobStart na Microsoft Exchange przy użyciu obejścia z podstawowym uwierzytelnianiem. Ponieważ firma Microsoft wyłączyła podstawowe uwierzytelnianie, wprowadziliśmy zmiany w JobRouter®, aby kontynuować pobieranie wiadomości e-mail ze współdzielonych skrzynek e-mail. Od wersji JobRouter® 2022.4, możliwe jest użycie aliasów zamiast podstawowej skrzynki użytkownika.

Ponadto nastąpił postęp w integracji z Microsoft Azure. Wraz z nową wersją, jeszcze bardziej rozszerzyliśmy połączenie Azure z JobStart. Możliwe jest użycie wielu organizacji Azure w jednej instalacji.

 • Nowe funkcje JavaScript w aplikacji mobilnej JobRouter®

Aplikacja mobilna JobRouter® pojawia się w nowej wersji w JobRouter® 2022.4 i obsługuje więcej funkcji JavaScript w obszarze tabeli podrzędnej:

 • jr_add_subtable_row
 • jr_remove_subtable_row

Powyższe funkcje są wstecznie kompatybilne aż do wersji JobRouter® 5.2. Możesz ich używać bez aktualizacji do wersji 2022.4.

Error: Contact form not found.

  Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez e-MSI Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, KRS 0000387940, w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego. Więcej informacji w polityce prywatności.


  *Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

   Opisz procesy, które chcesz zdigitalizować.   Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez e-MSI Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, KRS 0000387940, w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego. Więcej informacji: https://e-msi.pl/polityka-prywatnosci


   * Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe