Blog

Kolejna aktualizacja systemu JobRouter w tym roku

Kolejna aktualizacja systemu JobRouter w tym roku

Wraz z drugim tegorocznym wydaniem wprowadzono nowe logo JobRoutera. W związku z tym standardowy schemat kolorów został dostosowany do nowego logo. Klienci posiadający własny branding skorzystają z nowego sposobu ekspozycji logo oraz będą mieli możliwość dostosowania koloru logo do otoczenia.

W tym wydaniu użytkownicy będą mogli również skorzystać z wielu nowych funkcji, które wzbogacają istniejące moduły, takie jak JobMind Cloud i JobArchive. Nowe ulepszenia czekają również w obszarze tworzenia procesów.

Monitorowanie chmury JobMind Cloud

Chmura JobMind Cloud zyskała usprawnienie w obszarze monitoringu, ułatwiając codzienną pracę administratorów. Nowy przegląd jest dostępny z poziomu konfiguracji modułu. Wyświetla stan usługi JobMind Cloud i dostarcza szczegółowych informacji o danych głównych, a także o trwających zadaniach analizy. Jednocześnie usprawniono i uporządkowano interfejs konfiguracyjny dla JobMind.

Ulepszenia nagłówka dla JobMind Cloud

Dodatkowo w aktywności systemu JobMind Cloud z JobRouter® 2022.2 dostępne są cztery dodatkowe pola na poziomie nagłówka:

 • Miejsce powstawania kosztów
 • Numer zadania
 • Numer projektu
 • Numer klienta

Generowanie pełnego tekstu przy pomocy przetwarzania równoległego w JobArchive

Podczas wprowadzania JobArchive po raz pierwszy lub przenoszenia starego archiwum do JobArchive, wiele dokumentów zazwyczaj wymaga wygenerowania pełnego tekstu. W zależności od wielkości archiwum tworzenie pełnego tekstu może trwać od kilku tygodni do kilku miesięcy. Począwszy od JobRouter® 2022.2 do generowania pełnego tekstu można wykorzystać kilka rdzeni procesora, co znacznie skraca czas trwania operacji.

Stan blokady dokumentów w widokach archiwum

Od teraz w widokach archiwum widnieje wizualna informacja, czy dokument jest w trakcie przetwarzania. W konfiguracji widoku archiwum dostępna jest nowa kolumna jako dodatkowe pole systemowe, które można dodać do dowolnego widoku archiwum. Użytkownicy zobaczą wtedy w tej kolumnie małą kłódkę, gdy dokument zostanie zablokowany.

Import BPMN bezpośrednio na platformie

Funkcja, która przez długi czas była dostępna tylko poprzez stronę internetową JobRouter, trafia do interfejsu produktu. Oprócz plików XML i procesowych archiwów ZIP w przyszłości możliwe będzie również wprowadzanie plików BPMN bezpośrednio podczas importu procesów. Przekształcenie w proces JobRouter® odbywa się wtedy bezpośrednio po wprowadzeniu danych.

Większa elastyczność w zapytaniach i zadaniach

Zapytania i zadania to akcje etapowe, które można aktywować na każdym kroku użytkownika. Wraz z JobRouter® w wersji 2022.2 ta często wykorzystywana funkcja została uaktualniona. Dla działań w dwóch krokach można zdefiniować oddzielne grupy odbiorców. Ponadto można użyć list wyboru i zapytań do bazy danych, aby określić grupy odbiorców dla konkretnej aplikacji.

Opcje połączenia SQLSRV

Globalne i specyficzne dla procesu połączenia bazy danych do zewnętrznych źródeł wzbogacają każdą aplikację w JobRouter®. Jeżeli źródło danych jest połączone za pomocą SQLSRV, można w przyszłości sparametryzować nawiązane połączenie. Aby to zrobić, wystarczy rozszerzyć połączenie z bazą danych skonfigurowane w JobRouter® przy użyciu parametrów specyficznych dla firmy Microsoft. Na przykład można dodać parametr do połączeń, które muszą mapować dostęp tylko do odczytu. To przyspiesza zapytania do bazy danych.

Error: Contact form not found.

  Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez e-MSI Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, KRS 0000387940, w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego. Więcej informacji w polityce prywatności.


  *Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

   Opisz procesy, które chcesz zdigitalizować.   Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez e-MSI Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, KRS 0000387940, w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego. Więcej informacji: https://e-msi.pl/polityka-prywatnosci


   * Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe