Zastosowania

Transport
Transport

Transport to specyficzna branża, jej pracownicy codziennie stawiają czoło nowym wyzwaniom, rozliczeniom, obsłudze dokumentacji przewozowej i komunikacji z kierowcami.

Używanie tradycyjnych metod obsługi tych procesów często generuje kosztowne błędy i opóźnienia. Priorytetem powinno być ułatwienie łączności pomiędzy różnymi działami, kierowcami i kontrahentami. Konkurencyjne firmy idą w kierunku automatyzacji i usprawnieniu przepływu tych informacji. E-msi, dotychczas odpowiedziało naszym klientom na poniższe pytania:

 • Transport to duża ilość dokumentów które są podstawą w rozliczeniach z kontrahentami. Czy da się to usprawnić?
 • Powiązanie dokumentacji z kontrahentami zajmuje pracownikom dużo czasu i powoduje błędy. Co można wesprzeć ten proces?
 • Powiązanie tras z dokumentacją zajmuje pracownikom dużo czasu i powoduje błędy. Jak można im to ułatwić?
 • Zmiany w zleceniach powodują zamieszanie między pracownikami i stanowią ryzyko popełnienia kosztownych błędów. Czy można to zmienić?
 • Pracownicy spędzają dużo czasu na przygotowywaniu kontraktów, choć procedura jest zawsze taka sama. Czy można to zautomatyzować?
Pozostałe zastosowania

Dział HR

Zarządzanie zasobami ludzkimi stanowi kluczową częścią organizacji. To tutaj pracownicy przetwarzają ogromne ilości danych osobowych, utrzymują stały kontakt z pracownikami

Dowiedz się więcej

Dział księgowości

Księgowość to ogromne nakłady papieru i praca w której łatwo o pomyłkę. Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się ile czasu spędzają pracownicy

Dowiedz się więcej

Handel i usługi

W handlu i usługach najważniejsze jest prawidłowe zarządzanie relacjami z klientem. Ważne jest aby mieć łatwy dostęp do historii kontaktu,

Dowiedz się więcej

Rozpocznij swoją cyfrową podróż z JobRouter®

Przekształć procesy biznesowe w cyfrowe, zautomatyzowane środowisko z JobRouter®: systemem oferującym niskokodowość, szybkość i elastyczność.

Error: Contact form not found.

  Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez e-MSI Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, KRS 0000387940, w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego. Więcej informacji w polityce prywatności.


  *Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

   Opisz procesy, które chcesz zdigitalizować.   Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez e-MSI Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, KRS 0000387940, w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego. Więcej informacji: https://e-msi.pl/polityka-prywatnosci


   * Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe