Zastosowania

Handel i usługi
Handel i usługi

W handlu i usługach najważniejsze jest prawidłowe zarządzanie relacjami z klientem. Ważne jest aby mieć łatwy dostęp do historii kontaktu, transakcji i reklamacji. W idealnym systemie rozliczanie się z kontrahentami i dostawcami odbywa się w jednym miejscu, gdzie również gromadzone są wszystkie dane. Po przeanalizowaniu problemów z jakimi boryka się w tej branży, przygotowaliśmy rozwiązania na poniższe wyzwania:

 • Używanie e-maili, notatników, karteczek, organizerów, doprowadza do zamieszania. Pracownicy często gubią informacje z kontaktem do klienta albo zadaniem do wykonania. Czy jest możliwość umieszczenia wszystkiego w jednym miejscu z łatwym dostępem?
 • Zadania, które zostają przydzielone do podziału przez różne osoby wprowadzają zamieszanie. Czasami ich wykonanie zajmuje dłużej, niż zlecenie wszystkiego jednej osobie.
 • Pracownicy pracujący poza biurem powinni mieć taki sam dostęp do informacji jak ci w biurze – używając telefonu lub innych urządzeń z dostępem do internetu, co często jest niemożliwe.
Pozostałe zastosowania

Dział HR

Zarządzanie zasobami ludzkimi stanowi kluczową częścią organizacji. To tutaj pracownicy przetwarzają ogromne ilości danych osobowych, utrzymują stały kontakt z pracownikami

Dowiedz się więcej

Dział księgowości

Księgowość to ogromne nakłady papieru i praca w której łatwo o pomyłkę. Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się ile czasu spędzają pracownicy

Dowiedz się więcej

Duże przedsiębiorstwa

W dużych przedsiębiorstwach częstym problemem jest przepływ informacji między różnymi lokalizacjami i standaryzacja procesów między nimi, aby wszyscy pracownicy pracowali

Dowiedz się więcej

Rozpocznij swoją cyfrową podróż z JobRouter®

Przekształć procesy biznesowe w cyfrowe, zautomatyzowane środowisko z JobRouter®: systemem oferującym niskokodowość, szybkość i elastyczność.

Error: Contact form not found.

  Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez e-MSI Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, KRS 0000387940, w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego. Więcej informacji w polityce prywatności.


  *Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

   Opisz procesy, które chcesz zdigitalizować.   Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez e-MSI Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, KRS 0000387940, w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego. Więcej informacji: https://e-msi.pl/polityka-prywatnosci


   * Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe