Zastosowania

Produkcja
Produkcja

Produkcja to bardzo skomplikowany w prowadzeniu biznes. Różnorodność działów i operacji za które są one odpowiedzialne powoduje, że przepływ informacji często nie jest bezzwłoczny i rzetelny. Powszechne jest również, napotykanie się na problemy dotyczące planowania produkcji, rejestracji czasu pracy, rozliczania pracowników, reklamacji, zatrudniania i rotacji pracowników. Po dokładnej analizie branży produkcyjnej, E-msi przygotowało rozwiązania na poniższe problemy.

 • Zatwierdzenie projektu nie powinno zajmować kilku dni.
 • Proces projektowania nie powinien być regulowany przez Excela, a wyniki testów za każdym razem ręcznie przepisywane.
 • System powinien być niezależny i umożliwiający dostęp z lokalizacji na całym świecie, swobodnie wymieniającym dane między SAP i innymi systemami ERP.
 • Jeśli proces zawiedzie na jakimkolwiek etapie, informacja o tym powinna nadejść przed pojawieniem się widocznych skutków.
 • Brak pełnej kontroli i wglądu do wszystkich danych zebranych podczas tworzenia i testowania w danych momencie, utrudnia pracę, zwiększając jej czas i koszty.
 • Koszty poniesione na każdym etapie produkcji powinny być klarowne i czytelne w dowolnym momencie
Pozostałe zastosowania

Dział HR

Zarządzanie zasobami ludzkimi stanowi kluczową częścią organizacji. To tutaj pracownicy przetwarzają ogromne ilości danych osobowych, utrzymują stały kontakt z pracownikami

Dowiedz się więcej

Dział księgowości

Księgowość to ogromne nakłady papieru i praca w której łatwo o pomyłkę. Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się ile czasu spędzają pracownicy

Dowiedz się więcej

Handel i usługi

W handlu i usługach najważniejsze jest prawidłowe zarządzanie relacjami z klientem. Ważne jest aby mieć łatwy dostęp do historii kontaktu,

Dowiedz się więcej

Rozpocznij swoją cyfrową podróż z JobRouter®

Przekształć procesy biznesowe w cyfrowe, zautomatyzowane środowisko z JobRouter®: systemem oferującym niskokodowość, szybkość i elastyczność.

Error: Contact form not found.

  Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez e-MSI Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, KRS 0000387940, w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego. Więcej informacji w polityce prywatności.


  *Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

   Opisz procesy, które chcesz zdigitalizować.   Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez e-MSI Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, KRS 0000387940, w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego. Więcej informacji: https://e-msi.pl/polityka-prywatnosci


   * Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe