Aplikacje mobilne

To wprost niesamowite jakie elementy i funkcje mogą zawierać aplikacje mobilne. Współczesna technologia dostarcza zarówno sprzęt mobilny, jak i narzędzia programistyczne dające niezwykłe możliwości. Aplikacje mobilne nie tylko pozwalają na udostępnianie informacji, widomości typu push, prezentację zdjęć czy filmów video. Czytniki kodów kreskowych wykorzystywane są do zarządzania stanami magazynowymi, dokumentacją czy większą ilością tekstu na małej powierzchni. Integracja z GPS pozwala np. na włączenie aplikacji na smartfonie, objechanie terenu i wyliczenie na tej podstawie powierzchni. Jakiekolwiek funkcje są wymagane przez system w danej firmie pracownik mobilny ma do nich dostęp przez aplikację. Do archiwum przechodzą toporne panele i terminale. Nawet przedstawiciele zbierający zamówienia asortymentu w sklepie spożywczym uzupełniają dane na smartfonie.

Aplikacje mobilne wykorzystywane są także w marketingu. Wycieczki wirtualne, gry i aplikacje z wykorzystaniem elementów gamifikacji dla zmotywowania klienta to dziś już standard.

Warto wspomnieć o prostym i skutecznym sposobie wykorzystania aplikacji mobilnych do nauki. W tym celu następuje najczęściej integracja z platformą e-learningową. Wystarczy pomyśleć ile razy dziennie odblokowujemy telefon? …A gdyby tak po wpisaniu kodu każdorazowo trzeba było wybrać właściwą odpowiedź na pytanie? – regularna styczność z materiałem to w nauce klucz do sukcesu… a to tylko wybrane pomysły.

Zapraszamy do zapoznania się ze zrealizowanymi przez nas projektami.

Skontaktuj się z nami,a my pomożemy dobrać odpowiednie dla Twojej firmy rozwiązanie.
Dowiedz się więcej :
Workflow, System BPM
Jak zwiększyć efektywność firmy?
Obieg Dokumentów w Firmie
Jaki system wybrać?
Obieg Faktur
Jak zautomatyzować obsługę faktur kosztowych?
Invoice Data Recognition
Wykorzystanie technologi OCR. Uczący się system do rozczytywania faktur.
Anonimizacja Dokumentów
Automatyzacja anonimizacji i wymazywania danych wrażliwychCzym jeszcze się zajmujemy?
Systemy IT
Zleć stworzenie systemu stworzonego na miarę indywidualnych potrzeb
Strony WWW
Przekaż stworzenie strony www w ręce ekspertów
Aplikacje Mobilne
Udostępnij swoje usług lub produky większej liczbie klientów

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o