Projekty

Elektrorecykling S.A. korzysta z JobRouter abonament

Elektrorecykling S.A. to lider wśród zakładów przetwarzania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Celem spółki jest ograniczenie negatywnego oddziaływania zużytego sprzętu oraz prowadzonej działalności na środowisko. 

W 2021 roku zespół e-MSI wdrożył w spółce system JobRouter w wersji Abonament.
System objął automatyzację obiegu korespondencji przychodzącej z rozróżnieniem na faktury, umowy i inne dokumenty. W procesie elektronicznej akceptacji faktur kosztowych zastosowano OCR, który automatycznie odczytuje dane ze skanów faktur oraz faktur elektronicznych. System jest zintegrowany z Ministerstwem Finansów w celu weryfikacji białej listy oraz aktywnych podatników VAT. Po zaakceptowaniu faktury system automatycznie generuje plik z definicją przelewów do automatyzacji opłacania faktur.  Do wersji elektronicznej przeniesiono również obieg korespondencji przychodzącej do firmy oraz stworzono cyfrowy rejestr umów.

Wdrożony system pozwala na tworzenie raportów na podstawie procesowanych dokumentów.
Dodatkowo e-MSI przeszkoliło użytkowników systemu w Elektrorecykling S.A.

Elektrorecykling S.A. korzysta z JobRouter abonament
Pozostałe realizacje

Proces automatycznej archiwizacji papierowych dyspozycji klientów w Lubuskim Banku Spółdzielczym

Dowiedz się więcej

Digitalizacja i automatyzacja procesów binzesowych w WIMED

Dowiedz się więcej

Digitalizacja i automatyzacja procesów binzesowych w DHL Parcel Polska

Dowiedz się więcej

Error: Contact form not found.

  Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez e-MSI Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, KRS 0000387940, w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego. Więcej informacji w polityce prywatności.


  *Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

   Opisz procesy, które chcesz zdigitalizować.   Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez e-MSI Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, KRS 0000387940, w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego. Więcej informacji: https://e-msi.pl/polityka-prywatnosci


   * Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe