Gotowe Procesy

Przejmij pełną kontrolę nad firmą

Zaprojektuj nieograniczoną liczbę zautomatyzowanych procesów przepływu pracy za pomocą platformy JobRouter lub skorzystaj z gotowych scenariuszy rozwiązań

Realizuj cele biznesowe poprzez przejęcie kontroli nad procesami zachodzącymi wewnątrz organizacji. Zaprojektuj nieograniczoną liczbę zautomatyzowanych procesów przepływu pracy  za pomocą platformy JobRouter lub skorzystaj z gotowych scenariuszy rozwiązań. 

Każda organizacja, bez względu na swoją wielkość oraz cykl rozwoju w jakim się znajduje posiada jasno określone cele oraz szereg określonych działań prowadzących do ich osiągania. Praktycznie każde działanie przynoszące wyniki  odzwierciedla ustalony proces biznesowy.

Aby wszystko w przedsiębiorstwie działało płynnie i bez wąskich gardeł, niezbędne jest :

 • zidentyfikowanie i nazwanie procesów zachodzących wewnątrz organizacji czyli serii powiązanych lub wzajemnie powiązanych zadań, które  przekształcają dane wejściowe w dane wyjściowe
 •  ustalenie szczegółowych ścieżek oraz kroków realizacji poszczególnych zadań
 • przypisanie ról i uprawnień pracownikom
gotowe procesy

Platforma JobRouter, dzięki swojej elastyczności pozwala na tworzenie w prosty sposób zaawansowanych przepływów pracy pomiędzy pracownikami oraz działami na każdym szczeblu organizacji. Każdy proces podlega zaawansowanemu systemowi zarządzania uprawnieniami i rolami, który kontroluje dostęp do dokumentów i odpowiednio przydziela zadania. Dzięki temu każdy pracownik ma dostęp do danych, do których jest upoważniony i posiada takie opcje edytowania, na które pozwalają przypisane mu prawa dostępu.

Dzięki zaawansowanym modułom raportowania użytkownicy systemu mają dostęp między innymi do:

 • predefiniowanych raportów dostępnych w ramach poszczególnych obszarów biznesowych
 • elastycznych narzędzi do dynamicznego raportowania danych zgromadzonych w systemie
 • możliwości tworzenia pulpitów nawigacyjnych KPI, w celu śledzenia krytycznych wskaźników wydajności. 
Gotowe Procesy

Do każdego z działów firmy można dostosować  odpowiednie rozwiązanie, które jeszcze bardziej wpłynie na poziom sprawności procesów zachodzących wewnątrz organizacji aby zwiększyć produktywność, uwolnić zarówno pracowników jak i menadżerów od wykonywania powtarzalnych i czasochłonnych  zadań oraz przejąć pełną kontrolę nad danymi. 

Platforma JobRouter®, to rozwiązanie pozwalające na modyfikację dowolnych procesów biznesowych, w taki sposób, by odpowiadały wszystkim wymaganiom klienta.  Podane poniżej przykłady procesów obiegu  można skonfigurować w dowolny sposób, np. dodając kolejne stopnie akceptacji, integrując z systemami działającymi w organizacji czy modyfikując w oparciu o zaproponowane przez nas  formularze. 

Dzięki platformie cyfryzacji JobRouter® otrzymujesz rozwiązanie, które można dostosować do Twoich upodobań, oraz które można wykorzystać do stworzenia dowolnej liczby procesów i aplikacji biznesowych.

Error: Contact form not found.

  Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez e-MSI Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, KRS 0000387940, w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego. Więcej informacji w polityce prywatności.


  *Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

   Opisz procesy, które chcesz zdigitalizować.   Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez e-MSI Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, KRS 0000387940, w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego. Więcej informacji: https://e-msi.pl/polityka-prywatnosci


   * Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

   Error: Contact form not found.

    Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez e-MSI Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, KRS 0000387940, w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego. Więcej informacji w polityce prywatności.


    *Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

     Opisz procesy, które chcesz zdigitalizować.     Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez e-MSI Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, KRS 0000387940, w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego. Więcej informacji: https://e-msi.pl/polityka-prywatnosci


     * Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe