Strony www

Serwisy internetowe są już codziennością. Jako klienci oczekujemy wręcz, że tak prozaiczna czynność jak zamówienie pizzy odbędzie się za pomocą usługi internetowej dostępnej poprzez stronę www. Pozostaje jeszcze wiele do zrobienia w tym zakresie. Choć coraz więcej firm oferuje możliwość rezerwacji, zakupu czy zamówienia usługi przez Internet (rezerwacja hotelu czy wycieczki), często te, których najbardziej potrzebujemy – jak rejestracja wizyty u lekarza.

Aktualny trend serwisów i stron internetowych kieruje się w stronę ekstremalnie responsywnych stron, które wyświetlane na smartfonie wyglądem imitują aplikację mobilną. W rzeczywistości nią nie są. Takie podejście pozwala wdrożyć narzędzie na urządzenia mobilne bez dodatkowych inwestycji i pozwala na wygodne zarządzanie z poziomu jednego systemu CMS (Content Management System). Wówczas modyfikacje treści w systemie są od razu widoczne na stronie www wyświetlanej na monitorach, jak i tabletach i smartfonach.

Warto pamiętać, że wyposażenie serwisu internetowego w system CMS to dziś już standard. Istnieją nowoczesne atrakcyjne wzorce serwisów online, które pozwalają nawet na skonfigurowanie sklepu internetowego bez potrzeby kosztownego zakupu silnika. Bazujemy wówczas na open-source’owym narzędziu np. WordPress. Korzystając nawet z zakupionego wzorca, można go indywidualnie wystylizować otrzymując niezwykle oryginalny efektowny wygląd serwisu. W zakresie doradztwa dotyczącego design’u, polecamy naszych grafików.

 

Portfolio

Strona internetowa z funkcjami e-urząd dla Gminy Izbica

O produkcie Portal Gminy Izbica stanowi wygodne i intuicyjne medium…

Przygotowanie identyfikacji korporacyjnej, w tym logotyp, stworzenie strony internetowej

e-MSI na zlecenie firmy Mount Up stworzyła logotyp oraz projekty…

TOP